Discover all the news >>
Kendinden yataklamalı inkremental optik cetvel

GVS 202 S

Senkronize Abkant Presler için tasarlanmış yeni optik artırımlı (inkremental) cetvel artık optik sistemde paslanmaz çelik skala kullanılarak yeni avantajlar ile kullanımda.

GIVI MISURE artımlı optik cetvel serisi, özellikleri sayesinde maksimum güvenilirlik ve doğruluk sağlayan, senkronize abkant preslerde uygulama için uygun hale getiren yeni GVS 202 S modeli ile genişletildi.

Kendiliğinden ayarlı artırımlı optik cetvel GVS 202 S, yapısında kullanılan paslanmaz çelik şerit üzerinden optik ölçme yapısı sayesinde, yüksek bir mekanik dayanım sunmakla birlikte sağladığı temal genişleme ile her sıcaklıkta ölçümlerde sabit bir doğruluk sunmakta.

Çevresel etki olarak karşılaşılan toz ve kir, GVS 202 S cetvelin çalışmasını ve fonksiyonlarını etkilememekte. Yapısında kullanılan yay sistemi ve üstün dizay sayesinde, okuyucu yapı kendiliğinden hizalanarak, kendi kendini temizleyerek çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 

Okuyucu kafanın hareketindeki temassız dizayn, sürtünmenin minimize edilmesini sağlamakla birlikte, cihazın kullanım ömrünün önemli ölçüde uzamasını sağlar.

Cetvel ayrıca yüksek hızlar, ivmelenmeler ve yüksek titreşimli ortamlarda dahi sinyal kalitesi ve doğrulunda dikkate değer bir performans göstermesi ile de karakterize edilir.

0.1 μm’ye varan çözünürlük seçenekleri ve modüler GVS 202 S cetvel seçeneği sayesinde 30.000 mm ye varan ölçme mesafesi olanağı sağlamaktadır.

Tüm GIVI MISURE ürünlerinde olduğu gibi, artırımlı optik cetvelimiz GVS 202 S metrolojikal test sertifikası ile birlikte teslim edilir. Standart versiyon (hassasiyet ± 2.5 μm) veya hassas versiyon (hassasiyet ± 1 μm) olmak üzere iki versiyon ile kullanımınıza sunulur.

Teknik özellikler ve manuellere buradan ulaşabilirsiniz.Çözümünüzü bulun