Hakkimizda

40

YILLIK DENEYİM

5

AYRI ÜRETİM HATTI

99

,98%

ORANINDA MEMNUN MÜŞTERİLER

10000

+

DÜNYA GENELİNDE MÜŞTERİ

80000

+

ADEDİN ÜZERİNDE YILLIK ÜRETİM

80

DÜNYA GENELİNDE ÇALIŞAN

3

ADET ŞUBE

32

ADET ÖZEL BAYİ VE SERVİS MERKEZİ

16

%

TOPLAM CİRODAKİ AR-GE YATIRIM ORANI

Misyon ve Değerlerimiz
GIVI MISURE’ ün misyonu, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ve teknolojik olarak gelişmiş ürünler sunmak ve toplam müşteri memnuniyeti politikası doğrultusunda bir hizmet seviyesi sağlamaktır.

GIVI MISURE’nin misyonunu aşağıdaki önemli değerler oluşturur.

Müşteri memnuniyeti

Müşterilerle yakın ilişki kurmak, ihtiyaçlarını anlamak ve potansiyellerini uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olmak amacıyla bilgi ve destek yoluyla değer aktarmak.


Kalite ve güvenilirlik

GIVI MISURE tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin kalitesi ana hedefimize ulaşmak için ahahtardır. Tüm personel bunun ile ilgilidir.

İnsan kaynaklari ve eğitim

GIVI MISURE’nin misyonunu gerçekleştrimek, zeki, yaratıcı ve dinamik insanların işbirliğini gerektirir. Çalışanların eğitimine özel önem verilmektedir. Bu önemli kurumsal kaynak, tekrarlama ve hazırlık kursları ile sürdürülmekte ve geliştirilmektedir.

Yeni firsatlar sunmak

Sürekli olarak araştırmaya yatırım yapmak, yeni ürünler ortaya koyarak müşterilerin seçenek yelpazesini genişletmek, deneyim ve becerileri tanımlamak ve partnerlerimiz ile yakın ilişki kurmak.
GIVI MISURE tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin kalitesi, aynı zamanda arzın güvenilirliği, esneklik ve çok kısa teslimat süreleri açısından da ayrıca değerlendirilebilir.

Firma organizasyonu son derece esnek bir yapıya sahip olmamızı sağlar ve bu da pazar taleplerini takip etme ve derhal karşılama imkanı verir.

GIVI MISURE’ün üretken yapısı, yarı mamul ürünlerin üretimini bağımsız olarak sağlayan departmanlardan oluşur. Aslında, stokta bitmiş ürün mevcut değildir: farklı yarı mamul ürünlerin üretimi düzenli olarak gerçekleştirilir, ancak son montajı sadece bir müşteri sipariş verdiğinde gerçekleştirilir. Bundan sonra, GIVI MISURE gerekirse ürünü çok kısa bir sürede, hatta birkaç saat içinde tamamlayabilir, test edebilir, onaylayabilir ve teslim edebilir.

Dahası, ürün geliştirmedeki toplam özerklik, üretim organizasyonunu optimize etmeye izin verir.

DİJİTALLEŞME

Hedeflediğimiz sonuçlara ulaşabilmek, teknik, üretim ve ticari her bir departmanımızda ulaştığımız yüksek dijitalleşme sayesinde mümkün olabilmekte. Bu şekilde kağıt kullanımı ve bilgi ulaşım süresi en aza indirilir.

Her çalışma alanı ağa bağlıdır ve şirketin tüm departmanlarıyla gerçek zamanlı olarak çalışır. Üretim bölümünde, kalifiye teknisyenler ve çalışanlar, tüm üretim döngüsü için gerekli bilgi ile ilgili özel çalışma operasyonları yürütürler.

İŞ OPERASYONLARI

Baskı, mekanik parça üretimi, matalik veya plastik parça üretimi gibi pekçok farklı üretim faaliyeti, düzenli olarak denetim ziyaretleri yapani kalifiye ve sertifikalı denetim şirketleri tarafından denetlenmekte ve kontrol altında tutulmaktadır.

Ar-Ge

Araştirma ve geliştirme

Ön tasarımın oluştrulup başarıya ulaşılması için temel özellikler, en ileri teknolojiyi ve gelişmiş yazılımlar, deneyim ve yaratıcılıktır. GIVI MISURE sürekli olarak, şirketin gerçek “itici gücü” olan araştırma ve teknolojik gelişime yatırım yapmaktadır.

Ürün dizayni

Tüm üretim döngüsü; prototiplerin oluşturulmasından ve devamındaki mühendislik tasarımdan imalatlarına kadar tamamen dahili olarak geliştirilir. Tüm GIVI MISURE ürünleri, yüksek teknolojik seviye ve garantili doğruluk ve operasyonel güvenilirlik ile temsil edilen ortak bir paydaya sahiptir.

Özelleştirme

Endüstriyel ölçüm ve kontrol için hızlı bir şekilde gelişmiş çözümler geliştirme yeteneği, yüksek düzeyde teknolojik ürünler sunma ve pazar taleplerini önemli ölçüde özelleştirme yoluyla bile karşılama yeteneği; GIVI MISURE’ün liderlik pozisyonuna ulaşmasını ve sağlamlaştırılmasına olanak vermiştir. Örneğin, GIVI MISURE’ün anahtar rol oynadığı sac metal işleme makinelerinde, CNC abkant pres üretim sektöründe olan budur.
Çözümünüzü bulun