SSS

GIVI MISURE ürünleri nerede üretilir?

Tüm üretim İtalya’da, Nova Milanese merkezinde gerçekleştirilmekte. Aynı tesiste üretimin sürekli izlenmesini sağlamak için Ar-Ge, Mühendislik, Test ve Sertifikasyonlar için hazırlanmış yapılar da bulunmaktadır.

Neden GIVI MISURE ürünlerini kullanmalıyım?

GIVI MISURE’de geleneksel İtalyan kalitesini, en modern ve küresel şirketlerin yüksek teknolojik standartları ile birlikte bulacaksınız. Sipariş teslim hızı, tek bir parçanın bile tamamen özelleştirilmesi ile birleştiğinde, yüksek kaliteli ve müşteri odaklı bir hizmeti mükemmel bir fiyat değeri ile sağlar.

GIVI MISURE cihazları benzer ürünler yerine kullanılabilir mi?

GIVI MISURE ürünleri, genellikle üretici tarafından herhangi bir mekanik modifikasyona ihtiyaç duyulmaksızın, piyasada kullanılan ana cihazlarla değiştirilebilir.

Teknik Destek sunuyor musunuz?

Müşterimiz asla yalnız değildir. Projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar talep edilmesi durumunda her aşamada müşterilerimize adım adım eşlik edilmektedir. Satış sonrası servis, teknisyenlerimiz tarafından hasarlı ürünlerin onarımı ve / veya değiştirilmesi için maksimum hız da dahil olmak üzere, her türlü destek sağlanır. Teknik izlenebilirlik sistemi sayesinde, müşteri birkaç saniye içinde tek cihazın tüm verilerini ve özelliklerini görebilir ve belirli kılavuzları, teknik veri sayfalarını ve metrolojik sertifikayı indirebilir. Aynı sayfada, kullanıcı ayrıca garanti bilgilerini kontrol edebilir ve Teknik Destek bölümümüze başvurabilir.

Minimum sipariş miktarı var mı?

Hayır. Komple dahili üretim hattı ve özelleştirme imkanı, tek parça dahil olmak üzere her siparişteki herhangi bir miktarda üretimi yönetmemize olanak sağlar.

Ortalama teslimat süresi nedir?

Üretim sistemimiz, talep edilen özel konfigürasyon ürünlerin üretiminde bile cihazlarımızın çok hızlı bir şekilde monte edilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır ve bu, çok kısa teslimat sürelerinde ortaya çıkmaktadır. Ortalama sipariş işleme süremiz, büyük partiler için birkaç saat ila (bir makine çalışmama süresi nedeniyle aciliyet durumunda) birkaç hafta arasında değişir.

GIVI MISURE'nin ihtiyaçlarım için doğru çözüme sahip olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Satış Mühendislerimiz müşterimize doğru ürünü belirleme konusunda desteklemeye hazırdır.

Çözümünüzü bulun