HER UYGULAMA İÇİN DOĞRU ÜRÜN

GIVI MISURE, doğrusal veya radyal haraketleri ölçmek ve kontrol etmek amaçlı her ihtşyacınızı karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.
GIVI MISURE teknisyenleri, talep ve ihtiyaçlara en uygun çözümü seçmede tüm müşterilerimize yardımcı olarak, standartlaştırılmış veya müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

givi3-Macchine a CNC

Takım Tezgahları

GIVI MISURE ölçme sistemleri, en iyi perfroması gösteren CNC takım tezgahlarının gerektirdiği yüksek hızlara, ivmelenmelere ve ağır çalışma koşullarına dayanım gösterecek şekilde sürekli test edilir. 10 nm’ye kadar farklı çözünürlükler ile, ± 1 µm’ye kadar hassasiyet, 30 metreye varan ölçme uzunlukları, ana CNC takım tezgahı üreticilerinin kullandığı haberleşme protokolleri ile uyumluluğu sayesinde GIVI MISURE her makine için doğru çözüm sağlayabilir.

givi7-Presse piegatrici

Abkant Pres

40 yıldan fazla bir süredir GIVI MISURE dünya çapında en önemli abkant pres üreticilerine optik ve manyetik cetvel tedarik etmektedir. GIVI MISURE herhangi bir üreticinin ihtiyacını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış ve makineleri için en uygun konfigürasyonu seçmesine olanak sağlayan eksiksiz bir ürün yelpazesine sahiptir.

givi7-Presse piegatrici
givi2

Konvensiyonal Takım Tezgahları

GIVI MISURE, konvensiyonel makine endüstrisinde, eksenlerin görüntülenmesi ve kontrolü için komple paket çözümler sunabilmektedir. GIVI MISURE işleme sırasında operatörün işini kolaylaştırmak için tasarlanmış çok çeşitli ölçüm sistemlerine ve evrensel yazılımla donatılmış bir dizi yenilikçi ve çok yönlü Dijital okuyucu sisteme sahiptir.

givi8-Macchine lavorazione legno, vetro e marmo

Ağaç, cam ve mermer işleme makineleri

Bu tip üretim süreçleri tabiatı gereği, işleme sırasında sensörleri bozabilecek veya ölçümün doğruluğunu değiştirebilecek kir ve üretim artıkları meydana getirir. GIVI MISURE, kire, toza ivmelere, titreşimlere dayanacak şekilde tasarlanmış ve zaman içinde değişmeden ilk doğruluğu ve hassasiyetini koruyabilen çok çeşitli ürünler üretir.

givi8-Macchine lavorazione legno, vetro e marmo
givi9-Macchine lavorazione legno, vetro e marmo

Otomasyon

Herhangi bir endüstriyel otomasyon sistem, nihai ürünü elde edebilmek için yarı mamulleri işleme adımları, mekanizasyon vb. gibi birçok fazdan oluşan bir sürece sahiptir. Bu sürecin her bir adımında, doğrusal veya açısal değişimleri ve mesafeleri farklı doğruluk derecelerinde ölçmek ve değerlendirmek gereklidir. Otomatik depolamadan, paketlemeye, lojistik sistemlerden lineer motor işlemeli proseslere kadar gereksinimlerinizi tanımlayın, ölçüm ihtiyaçlarınız için en doğru çözümü bulacağız.

givi1- Impianti fotovoltaici

Yenilenebilir Enerji

GIVI MISURE ürünleri uzun zamandan beri yenilenebilir enerji alanında kullanılmaktadır. Hem fotovoltatik güneş panellerinde ve hem de büyük güneş termik santrallerinde, gelişmiş güneş takip sistemleri kullanılmaktadır. Sensorlarımız, fotovoltatik panellerin ve yoğunlaştırıcı aynaların her zaman en uygun yönde ve eğim açısında olmasını sağlar. Ayrıca rüzgar enerjisi endüstrisinde, dönme parametrelerinin doğru kontrolü, iklim koşullarının optimum kullanımını garanti eder.

givi1- Impianti fotovoltaici
Applicazioni-speciali-ok

Özel uygulamalar

GIVI MISURE özel uygulamalar için ölçme sistemleri tedarikinde, müşterilerininden gelen standart ve özel talepler doğrultusunda çözümler üreterek uzun yıllara dayanan bir tecrübe kazanmıştır. Tıbbi uygulamalarda kullanılan teşhis araçlarından gıda endüstrisinde kullanılan makinelere, gelişmiş baskı sistemlerinden büyük tershane gereksinimlerine varıncaya dek konu ölçme olduğunda; GIVI MISURE kalite ve güvenilirliğin garantisidir.

Çözümünüzü bulun